"Vampirina. Kolorowanka i naklejki" - książki dla dzieci #11Klasyczną kolorowanką z naklejkami jest także kolejna propozycja. Podobnie jak w poprzednim poście bohaterką jest tu Vampirina. Przeczytajcie dalej dlaczego warto kupić ją swojemu dziecku.

Vampirina to jedna z najpopularniejszych bohaterek ostatnich miesięcy. Zabawna dziewczynka zabiera dzieciaki w podróż po swojej bajce, którą poznają rozwiązując zadania o różnym stopniu trudności. Część zadań bada spostrzegawczość, część zmusza do kreatywnego myślenia i dorysowywania brakujących elementów. Dla ułatwienia możemy posłużyć się dołączonymi naklejkami, które są sporych rozmiarów, jak na tego typu książeczki.

Co jest znaczącą zaletą książeczki, to fakt, iż nie jest ona cieniutką kolorowanką. Mamy aż 30 stron do kolorowania i wyklejania! To bardzo dużo jak na tego typu książki (poprzednie, które tutaj prezentowała z Vampiriną są zdecydowanie cieńsze). Gwarantuje to zabawę nie na jeden dzień, a przynajmniej na kilka dni. Może być doskonałą propozycją dla zapracowanych rodziców przed Świętami. Książeczka w sam raz odpowiada poziomowi przedszkolaka bądź dziecka w nauczaniu wczesnoszkolnym. Czas wypatrywania zająca zdecydowanie milej upłynie ;)

Za książkę do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze