"Lego® Iconic. Emotikony podbijają świat Lego – LEGO" - książki dla dzieci #8Jeśli Wasze dziecko kocha naklejki to ta książeczka z pewnością je pochłonie. Jest w niej bowiem zawarte ponad 1000 naklejek i wszystkie są inspirowane klockami Lego, a także emotikonami.

Lego. Emotikony podbijają świat to książeczka dla małych fanów klocków Lego, czy to tych typowych do układania, czy też w wersji gry komputerowej. W książeczce ćwiczymy zdolności manualne, ponieważ dziecko nie tylko może wyklejać, ale także jest miejsce na dorysowywanie różnych elementów. 

Książeczka to świetne narzędzie do pobudzania kreatywności naszej pociechy, ponieważ nie ma w niej zawartych zadań do odwzorowań tylko trzeba samemu coś stworzyć. Jedynym minusem może być kolorowy chaos, który do książki się wkrada, więc nim damy ją dziecku, dobrze jest samemu ją przeanalizować.

Książka może być idealnym prezentem na Wielkanoc i z pewnością sprawi, że przy kiepskiej pogodzie, nasz maluch nudzić się nie będzie przy stole. Oczywiście książeczka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3. roku życia. Ale sześciolatek z pewnością będzie wiedział, co z nią zrobić :)

Za książkę dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze