Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

27.3.18

Emma Walden - "Horse Club. Wielki sekret" - książki dla dzieci #14Jeśli znacie młodą nastolatkę, która zbzikowała na punkcie koni to ta książka jest wręcz idealna dla niej. Wielki sekret jest pierwszym tomem serii o stadninie Lakeside.

Horse Club to młode nastolatki: Hannah, Sofia, Lisa i Sarah, które kochają konie i swojej pasji oddają się w całości. Wolny czas spędzają na tym, co najbardziej lubią: jeździe konnej, ale także opiece nad tymi pięknymi stworzeniami. Ich ulubionym miejscem wycieczek konnych jest las Peppertree, który jak się okazuje skrywa wiele tajemnic. Dziewczynki podczas jednej z wycieczek natrafiają na sąsiada - pana Michaelsa, którego przyłapują podczas wykonywania pomiarów geodezyjnych. Co knuje zły sąsiad? Tego dowiecie się czytając książeczkę.

Historia jest dość prosta, ale wciągająca. Myślę, że to lektura adekwatna dla dziewczynek w wieku 11-13 lat, które mają bzika na punkcie koni. Z pewnością książka to idealny pomysł na prezent na Wielkanoc. Jeszcze w tym roku ukażą się kolejne części tej ciekawej powieści.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu AMEET.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger