"The Powerpuff Girls. Atomówki. Zadanie: naklejanie!" - książki dla dzieci #5
Kolejna książeczka, inspirowana popularną kreskówką o przygodach trzech dziewczynek, zmusi nasze pociechy do precyzji i myślenia, ale w bajeczny sposób. :)

Książeczka zawiera ponad 500 naklejek, które trzeba przykleić w specjalnym wyznaczonym do tego miejscu. Oprócz tego w książeczce znajdziemy dodatkowe łamigłówki, które urozmaicają całą zabawę :) Zadania nie są takie łatwe i proste, co zmotywuje rodziców, żeby wsparli pociechy. 

Książeczka okaże się bardzo pomocna, gdy dziecko samo nie wie czego chce i co chce robić. Sprawdzi się doskonale także na plaży, kiedy budowa zamku z piasku zostanie ukończona, a do dobranocki jeszcze daleko. Atutem jest niewielki rozmiar, co umożliwia łatwy transport.

Książka jest adekwatna dla dzieci w wieku 6-8 lat i z pewnością spodoba się i dziewczynkom i chłopcom. W książce znajdziemy też dwa miejsca,gdzie dziecko samodzielnie rozmieszcza naklejki tworząc scenkę, więc ma okazję puścić wodze fantazji, a przez to rozwijać swoją kreatywność.

Książeczka bardzo mi się spodobała i z pewnością śmiało ją mogę polecić wszystkim, którzy szukają nowego wypełniacza czasu :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze