Corinne Michaels - Conviction Consolation Duet #2 [+18]W tym miejscu miała się pojawić inna recenzja, ale pierwszy tom skończył się w taki sposób, że po prostu musiałam dowiedzieć się, jak się ta cała historia potoczy. Dlatego szybciutko sięgnęłam po drugi tom.

Natalie i Liam muszą się rozstać. Nieoczekiwane wydarzenia zmuszają dwójkę zakochanych w sobie ludzi do rozłąki. Liam wyjeżdża na misję, a Natalie umiera ze strachu, ale dowiaduje się, że jest znowu w ciąży. Tym razem ojcem dziecka jest jej kochanek, jednak dziewczyna nie wie, jak ma mu tą informację przekazać. Ponadto doświadczona licznymi poronieniami boi się, że znowu straci dziecko. Czy cała historia skończy się szczęśliwie? przeczytajcie, to się dowiecie ;)

O ile pierwszy tom swoim zakończeniem mnie zaskoczył, o tyle drugi już był bardziej przewidywalny, przez co też gorzej i dłużej mi się go czytało. Trochę czuję niedosyt, ponieważ mogła to być naprawdę dobra historia na niezły dramat. Szkoda, że autorka nie wykorzystała szansy, bo z pewnością mogłaby dorównać Jodie Picoult. Nie mniej oba tomy polecam do lektury na te zimowe wieczory.

Za książkę do recenzji dziękuję wydawnictwu Szósty Zmysł.

Komentarze