Liv Constantine - Zostać Panią ParrishKto z Was nigdy nie marzył o tym, żeby być bajecznie bogatym? Chyba każdy choć przez moment się zastanawiał się, co by było gdyby na koncie były niebotyczne kwoty i można byłoby sobie wszystko kupić. Są też tacy, którzy są w stanie zrobić niemalże wszystko, żeby takie bogactwo zdobyć.


Amber przyjeżdża do Nowego Jorku jako kompletnie biedna dziewczyna, która mieszka w obskurnym mieszkaniu. Wolne chwile spędza na siłowni, gdzie pewnego dnia spotyka Daphne - właścicielkę fundacji zrzeszającą osoby chore na mukowiscydozę. Ma bajecznie przystojnego i bogatego męża, dziennie wydaje tysiące dolarów, a zakupione ciuchy dostarczają jej do pięknej willi pod Nowym Jorkiem. Amber postanawia odbić jej męża i samej zostać bogatą Panią Parrish. W tym celu oszukuje Daphne i stara się udawać jej najlepszą przyjaciółkę. Kiedy wydaje jej się, że jest na dobrej drodze do zrealizowania celu, na jaw wychodzą nowe okoliczności.

Zostać Panią Parrish to przyjemna lektura na jeden zimowy wieczór. Historia o tym jak zgubna bywa pycha oraz o tym, że za pieniądze może i można wszystko kupić, ale na pewno nie miłość. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu HarperCollins Polska.

Komentarze