L.S. Hilton - Domina [Maestra #2] [+18]Druga część Maestry Domina to dalsze losy Judith - byłej pracownicy jednego z domów aukcyjnych, stałej bywalczyni klubów dla swingersów, bezwzględnej morderczyni, a także właścicielki galerii w Wenecji.

Judith zmienia swoje dane i jako Elisabeth zakłada galerię w Wenecji. Oczywiście wszystko dzięki pieniądzom od jej przyjaciela z Lazurowego Wybrzeża. Galeria choć mała to od początku wzbudza spore zainteresowanie. Niestety dane da się zmienić, ale wygląd to kwestia czasu - Judith zostaje rozpoznana przez młodego miłośnika sztuki. Postanawia go uwieźć, zaprasza do domu i tradycyjnie po upojnej nocy bezwzględnie go morduje. W międzyczasie zostaje namierzona przez rosyjskich oligarchów. Jeden z nich prosi ją o wycenę obrazu, ale dziewczyna odmawia nie czując się na siłach oceniać samego Caravaggia. Rosjanin za wszelką cenę próbuje dziewczynę zmusić do wykonania powierzonego jej zadania. Judith znowu musi zabijać i uciekać.

Bardzo cieszy mnie fakt, że twórcy filmu Dziewczyna z pociągu wykupili prawa do ekranizacji powieści L. S. Hilton. Drugi tom dosłownie wciska w fotel i nie sposób się od niej oderwać. Jednak podobnie jak pierwszy tom książka nadaje się tylko dla pełnoletniego czytelnika. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Sonia Draga.

Komentarze